Podsumowanie "Akcji Wesołych Ogrodników"

Wersja do wydruku

W dniach 15-17 maja nasza szkoła wzięła udział w "Akcji Wesołych Ogrodników". Udało nam się zebrać 5 880,98 zł. Cel akcji był szlachetny. Zbieraliśmy pieniądze dla Podopiecznych Fundacji "Ogród Marzeń", czyli dzieci chore i niepełnosprawne z terenu Ziemi Jarocińskiej.

Z całego serca dziękujemy naszym uczniom - wolontariuszom, nauczycielom i rodzicom, którzy pomagali w zbiórce ulicznej. Dziękujemy za każdą złotówkę wrzuconą do puszek oraz za ogrom niefinansowego wsparcia. Serdeczne uśmiechy i miłe rozmowy z wolontariuszami sprawiły, że tegoroczna zbiórka była wyjątkowa.

Nasza wspólna misja trwa dalej! Odpoczywamy, nabieramy sił i widzimy się za rok z nową energią i chęcią pomocy dla Podopiecznych Fundacji "Ogród Marzeń"!

(A.W.)